14062024

pondělí, 10 duben 2017 12:42

České mlékárně z Valašského Meziříčí se podařilo navázat spolupráci s mezinárodním producentem oplatek a čokolády

České společnosti Mlékárna Valašské Meziříčí, spol. s r.o. se podařilo propojit a rozšířit spolupráci s vídeňskou firmou Josef Manner & Comp. s celosvětovou působností. Obě firmy se rozhodly pokračovat ve spolupráci, kterou zahájily před dvěma lety prostřednictvím Manner Tour po České republice.

Společnosti propojily své výrobky a od května 2017 budou mít zákazníci možnost zakoupit Kefírové mléko nízkotučné s informacemi o novince Manner Müsli. Naopak na Manner Müsli naleznou spotřebitelé informace o Bílém jogurtu z Valašska. Protože zákazníci vnímají vzájemné aktivity pozitivně, chystá Mlékárna Valašské Meziříčí s firmou Josef Manner další společné projekty.

„Společná filozofie kvality produktů a zachování tradičních receptur, jež dodávají výrobkům nezaměnitelnou chuť. To jsou symboly, které naši společnost a společnost Manner spojují,“ říká ing.Radka Benešová, marketing manager Mlékárny Valašské Meziříčí. „Jsme velmi rádi, že nás Manner oslovil a věříme, že spolupráce bude pokračovat i nadále," dodává Radka Benešová.

„Přestože je Manner tradiční rodinnou firmou s výrobky vyráběnými osvědčenými recepturami přes 125 let, přináší každý rok svým zákazníkům nové chutě, tvary nebo balení. Ne jinak je tomu i v letošním roce. Rovněž u novinek hraje kvalita a použití surovin té nejvyšší kvality velkou roli,“ uvádí Aleš Aldo Koláček, obchodní a marketingový ředitel Josef Manner. „Partnery pro spolupráci si pečlivě vybíráme. Ne jinak tomu bylo i u spolupráce s Mlékárnou Valašské Meziříčí. Tato volba je dobře vnímána i spotřebiteli. A to vzhledem k oblíbenosti obou značek,“ dodává Aleš Aldo Koláček.

Kefírové mléko nízkotučné obsahuje probiotické kultury - Lactobacillus Acidophilus, Bifidobacteria, Streptococcus Thermophilus. Obsahuje 1,1% tuku a je vhodné pro všechny věkové kategorie. Kefírové mléko nízkotučné se dobře hodí po celý rok nejen k osvěžení, ale výborně také i do studené kuchyně. Řadí se k nízkotučným produktům, tudíž je vhodné pro udržení zdravého životního stylu a štíhlé linie. Velkou výhodou je praktický uzavíratelný uzávěr, který umožňuje kefír zabalit i na cesty a lze jej tak konzumovat během celého dne. Cena výrobku je 13,90 Kč.

Manner Müsli přináší požitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner. Přitom nejen dobře chutnají, ale obsah 52% celozrnného podílu zaručuje rovněž vysoký obsah vlákniny. Jsou ideální pro dobrý start do nového dne. Obsahují také nízký obsah cukru. Manner Müsli obsahuje až o 30% méně cukru než běžné křupavé Müsli. Na obalu naleznou zákazníci informaci „snížená hladina cukru". Ceny výrobku je 109 Kč.