ne26062022

Soutěže
úterý, 19 říjen 2021 01:00

Soutěž: Vyhrajte balíček od Dermacolu

Kosmetická značka Dermacol pro vás připravila soutěž o 3 úžasné balíčky. Co v nich najdete?

Máte-li rádi víno, ale nemůžete nebo nechcete pít alkohol, jsou pro Vás Dealko vína Bruno Marret správnou volbou. Tato vína jsou vhodná pro řídiče, těhotné a kojící ženy (dodávají jim řadu minerálů, vitamínů a stopových prvků), osoby se zdravotním omezením (např. cukrovkáře nebo lidi s trvalou medikací), sportovce (nízký obsah kalorií), vrcholné managery (zůstává čistá hlava) či pro rodinné oslavy od malých dětí až po prarodiče.

Nedaří se vám seznámit? Pořád jste single a nechcete být? Chcete poznat nové lidi? Nebo si jen tak vyrazit na hory? Naše vztahová poradkyně Veronika, která se věnuje organizování společenských akcí už přes 10 let, pro vás se svým týmem připravila úžasné akci pro všechny nezadané na chatě v Jizerských Horách.
Singlové zpozorněte! Naše idea je ta, že přijedete sami a odjedete v páru:-)

Muži o intimních potížích neradi mluví, proto jsou to právě jejich ženy, které je nejčastěji přesvědčí k návštěvě urologa, když začnou mít problémy se zbytnělou prostatou. Není přitom zač se stydět – potíže jako je časté močení (a to i v noci), slábnoucí či přerušovaný proud moči nebo urgence na močení postihují přibližně 40 % mužů po padesátce.

středa, 06 listopad 2019 06:44

Soutěžte s Tefalem

Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu pokrmů přišla s Tefalem 5 SECOND CHOPPER (K1320404). Nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak nasekat jakékoli suroviny na požadovanou velikost. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat jejich hrubost – čím více totiž zatáhnete, tím jemnější bude nasekání.

čtvrtek, 05 září 2019 08:34

Soutěž Česká chuťovka

Od nápadu skupiny uznávaných potravinářských odborníků uspořádat soutěž o značku „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA", uplynulo již 11 let, během kterých se jasně ukázalo, že má opravdu smysl vyzdvihnout výtečnou chuť jako něco, co kvalitní českou potravinu korunuje a může jí přinést i oprávněnou přízeň zákazníků.

 Chcete svoji přítelkyni, manželku nebo dceru překvapit praktickou valentýnskou drobností, která jí vždy vykouzlí úsměv na tváři? Pořiďte jí originální visací zámek ve tvaru srdce. Kovový zámek značky YALE se otevírá pomocí třímístného kódu, který je možno dle libosti měnit. Další výhodou je jeho snadné rozpoznání mezi ostatními zámky, takže ho nikdy nebudete složitě hledat.

Letošní rok je na děčínském zámku ve znamení někdejší thunovské knihovny, jedné z největších knižních sbírek v první třetině 20. století. Již v červnu se její část v počtu zhruba čtyř tisíc kusů vrátila na zámek. Na podzim bude k vidění její vůbec nejcennější část – sbírka rukopisů. Přesný počet rukopisů, který byl na zámku původně přechováván, není znám, neboť jejich katalog zmizel v rámci prodeje celé knihovny v roce 1933.

pondělí, 29 říjen 2018 09:11

Objevte kouzlo aktivního uhlí!

Novou řadu pleťové kosmetiky BLACK MAGIC si oblíbí především dámy se smíšenou pletí. Tři produkty – černá slupovací maska, zmatňující hydratační gel a zmatňující báze pod make-up spojuje obsah aktivního uhlí, které má silné detoxikační účinky a další aktivní látky, které Vám pleť vyhladí a hydratují.

Nejlehčí bezšňůrová žehlička Freemove Air (FV6520) značky Tefal všem hospodyňkám dopřává dostatek prostoru a volnost pohybu k důkladnému žehlení těch nejmenších detailů. Bezšňůrová technologie se stává základem pohodlí při žehlení.

Strana 1 z 5