27112020

Soutěže
středa, 06 listopad 2019 06:44

Soutěžte s Tefalem

Revoluce v krájení pro bleskurychlou přípravu pokrmů přišla s Tefalem 5 SECOND CHOPPER (K1320404). Nejrychlejší a nejsnazší způsob, jak nasekat jakékoli suroviny na požadovanou velikost. V průhledné nádobě můžete snadno sledovat jejich hrubost – čím více totiž zatáhnete, tím jemnější bude nasekání.

čtvrtek, 05 září 2019 08:34

Soutěž Česká chuťovka

Od nápadu skupiny uznávaných potravinářských odborníků uspořádat soutěž o značku „Dobrý tuzemský potravinářský výrobek ČESKÁ CHUŤOVKA", uplynulo již 11 let, během kterých se jasně ukázalo, že má opravdu smysl vyzdvihnout výtečnou chuť jako něco, co kvalitní českou potravinu korunuje a může jí přinést i oprávněnou přízeň zákazníků.

 Chcete svoji přítelkyni, manželku nebo dceru překvapit praktickou valentýnskou drobností, která jí vždy vykouzlí úsměv na tváři? Pořiďte jí originální visací zámek ve tvaru srdce. Kovový zámek značky YALE se otevírá pomocí třímístného kódu, který je možno dle libosti měnit. Další výhodou je jeho snadné rozpoznání mezi ostatními zámky, takže ho nikdy nebudete složitě hledat.

Letošní rok je na děčínském zámku ve znamení někdejší thunovské knihovny, jedné z největších knižních sbírek v první třetině 20. století. Již v červnu se její část v počtu zhruba čtyř tisíc kusů vrátila na zámek. Na podzim bude k vidění její vůbec nejcennější část – sbírka rukopisů. Přesný počet rukopisů, který byl na zámku původně přechováván, není znám, neboť jejich katalog zmizel v rámci prodeje celé knihovny v roce 1933.

pondělí, 29 říjen 2018 09:11

Objevte kouzlo aktivního uhlí!

Novou řadu pleťové kosmetiky BLACK MAGIC si oblíbí především dámy se smíšenou pletí. Tři produkty – černá slupovací maska, zmatňující hydratační gel a zmatňující báze pod make-up spojuje obsah aktivního uhlí, které má silné detoxikační účinky a další aktivní látky, které Vám pleť vyhladí a hydratují.

Nejlehčí bezšňůrová žehlička Freemove Air (FV6520) značky Tefal všem hospodyňkám dopřává dostatek prostoru a volnost pohybu k důkladnému žehlení těch nejmenších detailů. Bezšňůrová technologie se stává základem pohodlí při žehlení.

Již po několik let se správa děčínského zámku úspěšně snaží obnovit historickou podobu zámeckých interiérů, které značně utrpěly v dobách, kdy celý objekt sloužil jako kasárna. Od roku 2013 má zámek dva plnohodnotné prohlídkové okruhy, které návštěvníkům představují život na thunovském sídle. Přes veškerou tehdejší snahu přiblížit vzhled místností původnímu stavu, nebylo na řadě míst možné tento záměr plně uskutečnit.

Venku už to pomalu začíná vypadat, že zima skončila a mnoho nedočkavců tak už netrpělivě vyhlíží léto a teplé letní dny, které jsou příslibem odpočinku, a především dobré nálady. Tyto pohodové chvilky si může každý zpříjemnit osvěžujícím drinkem, který Vás zároveň i povzbudí, protože právě léto a vysoké teploty jdou ruku v ruce s konzumací nejrůznějších chladivých nápojů. Pokud jste milovníkem kávy, tak ani vy nemusíte klesat na mysli, EISKAFFEE Vám přináší to pravé ledové osvěžení, které oceníte nejen v horkých letních dnech, ale kdykoliv během celého roku.

V regálech s Müsli přibude růžová. Vídeňská firma Manner zahájila výrobu Manner křupavých Müsli. Manner Müsli přináší požitek z křupavé snídaně s originálními přísadami Manner. Přitom nejen dobře chutnají, ale obsah dvaapadesáti procent celozrnného podílu zaručuje rovněž vysoký obsah vlákniny. Jsou ideální pro dobrý start do nového dne. Obsahují také nízký obsah cukru. Manner Müsli obsahuje až o třicet procent méně cukru než běžné křupavé Müsli. Na obalu naleznou zákazníci informaci „snížená hladina cukru".

Firma Lahůdky Cajthaml s.r.o. sídlí v Nučicích nedaleko Prahy, kam svou výrobu přesunula v roce 2014, po tom, co byl celý závod nově zrekonstruován. Důvodem tohoto přesídlení byl jednak zvýšený zájem potravinových řetězců o výrobky firmy Lahůdky Cajthaml, ale také zkvalitnění poskytovaných služeb. Výrobna je tak velice moderní a pyšní se certifikáty HACCP a IFS. Na výrobě, distribuci a objednávkách se podílí v současné době téměř sto lidí.

Strana 1 z 4