ne19052019

Krása
úterý, 16 duben 2019 02:00

Tipy pro krásné nehty

Nikdo nemá rád pocit suché a drsné kůže, zejména pokud jde o ruce. Často se stává, že se hrubé kůže nemůžeme zbavit i po několik dnů. Připravili jsme několik užitečných tipů pro krásné ruce.

úterý, 16 duben 2019 00:00

Velikonoční wellness nabídka

Užijte si stylové Velikonoce a dopřejte si relax v podobě úžasné masáže v Planet Zen.

pondělí, 25 březen 2019 09:40

Weleda představila novou řadu Skin Food

Multifunkční krém Skin Food značky Weleda je vyráběn již od roku 1926. Nyní se stal inspirací pro novou řadu Skin Food, která obsahuje kromě legendárního krému i odlehčenou variantu Skin Food Light a dále Skin Food Body Butter a Skin Food Lip Butter.

pondělí, 18 únor 2019 20:25

Laserová depilace

Trendem dnešní doby je hladká kůže bez ochlupení.  Stále větší počet populace se snaží zbavit nežadoucího ochlupení  a to různými metodami např. holením strojkem či žiletkou,  depilací voskem či depilačním krémem aj.

středa, 13 únor 2019 20:32

Valentýnská kolekce D.I.C

Společnost D.I.C., která se již 15 let zabývá prodejem investičních diamantů a výrobou a prodejem diamantových šperků, připravila k letošnímu svátku zamilovaných další kolekci nádherných šperků. 

úterý, 01 leden 2019 14:23

Pravidla hydratace v zimě

Místnosti s ústředním topením nebo klimatizací, kde je vlhkost vzduchu okolo 25 %, i zimní mrazivé počasí běžně znamenají sušší vzduch. Čím chladnější počasí a nižší vlhkost v místnosti, tím větší potřeba tekutin. Vhodným nápojem je voda, ale často, hlavně v případě ztrát pocením a odpařováním z povrchu těla, potřebujeme vodu s vyváženým obsahem minerálních látek.

úterý, 11 prosinec 2018 10:29

Vánoční wellness tip

čtvrtek, 29 listopad 2018 13:18

Potřeba vody v zimě

Život na planetě vznikl v mělké pobřežní, málo slané mořské vodě – tak se voda stala podmínkou života na naší planetě. Když živé organizmy vodní prostředí opustily, vzaly s sebou ve své mezibuněčné tekutině vodu a minerální látky tohoto pravěkého moře. Proto je voda i v lidském těle významnou složkou.

Šperkařská společnost D.I.C. představuje Diamond Day, limitovanou kolekci unikatních, dámských a pánských luxusnich hodinek. Dámské i pánské hodinky jsou chráněny safírovým sklem a jsou osazeny různým počtem diamantů. U dámských hodinek je použit strojek ETA Quartz.

Chris Elson, britský model, který běžně spolupracuje s takovými světovými značkami jako jsou Dolce & Gabbana a Giorgio Armania a slavná polská modelka a influencerka Aleksandra Kowal (Szindy) se stali tvářemi image kampaně značky Kazar s heslem "Zasloužíš si to nejlepší ... Vždy".

Strana 1 z 8