14062024

Krása

V resortu Levandulového údolí na vás každý týden čekají víkendové akce, které vycházejí z českých zvyků a tradic. Během nich si užijete jedinečné pokrmy, kreativní dílničky, naučnou stezku pro děti a opojnou vůni místních rostlin a bylin, které začínají postupně rozkvétat a člověka doslova pohladí po duši. Levandulové údolí je také rájem pro harmonii těla, mysli a duše a nabízí možnost originálních wellness procedur pro děti i dospělé, které si mohou zájemci rezervovat již předem. 

úterý, 26 březen 2024 00:00

PIVO s BIO Levandulí Chodouňskou

Pivo má v naší kultuře nezastupitelné místo. A když se tento zlatavý mok spojí s blahodárnými účinky BIO Levandule Chodouňské, vznikne téměř magický nápoj, kterým můžete obdarovat pány koledníky, zpestřit si párty, rodinnou oslavu nebo se jím jen tak odměnit. Jde o spodně kvašené pivo, světlý ležák, s unikátní bylinou uvnitř lahve.

 

Darujte úžasný zážitek v podobě párové masáže  Zen Romance! Zažijete spolu pravou zenovou rozkoš, kdy ležíte na dosah a necháte se unášet vůní kokosového oleje při masáži.

Nový rok s sebou přináší naděje a cíle, ale co kdybychom letos udělali něco trochu jiného? Místo nekonečného seznamu předsevzetí otevřeme dveře k novému životnímu stylu. Vstupte do světa Les Mills ve Form Factory, kde se nejen zlepší vaše fyzické zdraví, ale najdete zde i radost a zážitek, které vás donutí se zamilovat do cvičení. 

úterý, 19 prosinec 2023 21:05

VODÍKOVÉ VÁNOCE

Blíží se nejkrásnější a nejmagičtější období roku, a my máme pro Vás něco opravdu výjimečného! Představujeme Vám naše jedinečné VODÍKOVÉ VÁNOČNÍ BALÍČKY, které přinášejí nejen radost, ale také zdraví a vitalitu pro ty, které máte rádi.
středa, 13 prosinec 2023 14:10

Jak se zbavit vrásek a omladit svůj vzhled?

Klíčem jsou moderní estetická ošetření v Laserovém centru Anděl! Už jste někdy stáli před zrcadlem a přemýšleli jste, jak by bylo úžasné mít hladkou bezchybnou pokožku bez nechtěných nedokonalostí?

pondělí, 20 listopad 2023 09:43

Kreativní cesta k duševnímu zdraví

U dospělých i dětí dochází v posledních letech k nárůstu psychických potíží. Téma psychické pohody se čím dál více dostává do popředí našeho zájmu a duševní zdraví začínáme brát stejně vážně jako zdraví tělesné. Jedním z účinných prostředků ke zlepšování psychické pohody každého z nás je kreativní činnost v čele s neobyčejně tvůrčím kolážováním.

Rekordních 6159 běžců, za podpory generálního partnera skupiny ČEZ, tuto sobotu 9. září v rámci čtvrtého ročníku ČEZ Family Run Aquapalace 2023 pokořilo sedmikilometrovou trať z Opatova do Čestlic. Běhu se také zúčastnili významní sportovci jako například Matěj Krsek, reprezentant v běhu na 400 m a čtyřnásobný mistr ČR nebo juniorská plavkyně Tereza Böhmová, která přeplavala La Manche.

pondělí, 14 srpen 2023 22:13

Odvážné focení sexy křivek

Módní návrhářka Martina Pipková Loudová nedávno představila svou nejnovější kolekci na módní přehlídce nazvané "Be yourself right now." Kolekce jejich módních kousků byla zachycena na fashion focení, které se odehrálo v pražském atelieru. Zachycení osobitého a ženského stylu, bylo svěřeno fotografu Vratku Barčíkovi, který spolu s krásnými modelkami Veronikou Chmelířovou a Angelikou Kostyshyn přinesli této kolekci nový život.

V Aquapalace Praha byla odstartována již 15. letní sezóna, tentokrát ve znamení Havaje. I letos je pro návštěvníky přichystáno plno zábavy, havajských specialit, bohatý animační program pro děti každého věku a velmi oblíbené koncerty a hudební večery. Tematický program a speciální akce byly dnes slavnostně představeny ve Vodním světě za účasti generální ředitelky Aquapalace Praha Vladany Horákové a řady známých osobností.

Strana 1 z 13