27112020

Krása
pátek, 20 listopad 2020 09:31

Tip na vánoční dárek

Designové studio DECO LOCO se v předchozích letech otevřelo všem příznivcům vlastnoručně vyrobených adventních věnců a tuto kreativní příležitost, i přes nepříznivé okolnosti, nabízí ve zbrusu nové variantě…

Trojská botanická zahrada láká k odpočinku a relaxaci. Objevovat ji můžete nejen svým zrakem, ale i dalšími smysly. Od roku 2016 v areálu zahrady postupně vzniká unikátní vzdělávací projekt Vonná stezka, který svět rostlin představuje poněkud netradičně – pomocí vůní. Na jednotlivých zastaveních se seznámíte s exotickým kořením, tradičními svatojánskými bylinami, omamně vonícími růžemi, ale i aromaty ukrytými ve víně.

čtvrtek, 20 únor 2020 13:52

Kosmetické tipy

Máme pro vás kosmetické tipy pro každý den.


Závěrečný krém na ruce z Citrusu 44,4ml - HAND SALVE

 

Tento krém na ruce Hand Salve, fomule se starými léčivými ingrediencemi včetně marula oleje, bambuckého másla a extraktu z honeybush, hydratuje, zjemňuje suchou pokožku a poskytuje prodyšnou vrstvu ochrany, zatímco omlazující vůně povzbuzuje smysly. Klíčové složky Marula olej Bohatý na esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, vitamíny a minerály. Snadno se vstřebává a zanechává pokožku vyživovanou, pružnou a pevnou.

 

Tento krém na ruce Hand Salve, fomule se starými léčivými ingrediencemi včetně marula oleje, bambuckého másla a extraktu z honeybush, hydratuje, zjemňuje suchou pokožku a poskytuje prodyšnou vrstvu ochrany, zatímco omlazující vůně povzbuzuje smysly. Klíčové složky Marula olej Bohatý na esenciální mastné kyseliny, antioxidanty, vitamíny a minerály. Snadno se vstřebává a zanechává pokožku vyživovanou, pružnou a pevnou.

 

Bambucké máslo Vyživuje pokožku vitamíny A, E a F a mastnými kyselinami. Fenolické sloučeniny přítomné v bambuckém másle, z nichž nejhojnější je kyselina galová, jsou známé svými antioxidačními vlastnostmi. Honeybush extrakt.

Redukuje záněty, odstraňuje volné radikály, proniká do epidermis i dermis a působí proti stárnutí. obj. č.: 86054

cena moc: 472,- Kč www.sparitual.eu

 

Závěrečný krém na nohy z Citrusu 100ml - FOOT BALM

 

Výživný krém na nohy vytvořený s použitím starověkých hojivých složek jako, aloe, papaya, tamanový olej, bambucké máslo, hydratuje, zjemňuje suché, přepracované nohy. Omlazující vůně povzbudí smysly. Desinfikuje a hluboce uvolňuje suché, unavené nohy.

Klíčové složky Papayový extrakt Tento silný extrakt obsahuje enzym papain a alfa-hydroxy kyseliny. Působí jako silný exfoliant a odstraňuje neaktivní proteiny a rozpouští odumřelé kožní buňky. Tamanu olej Je bohatý na mastné kyseliny, které mají zklidňující a hojivé účinky na pokožku. Známý svými antioxidačními, protizánětlivými, regeneračními, hojivými, zvlhčujícími, antibakteriálními a antiparazitickými vlastnostmi. Aloe Vera Bohatá na antioxidanty jako beta karoten, vitamín C a E, aloe pomáhí zlepšit přirozenou pevnost pokožky a udržuje ji hydratovanou. Hormony Auxin a Giberelin stimuluje hojení ran a podporuje růst nových buněk, zklidňuje zánětlivé procesy.

 

Bambucké máslo

Vyživuje pokožku vitamíny A,E a F a mastnými kyselinami. Fenolické sloučeniny přítomné v bambuckém másle, z nichž nejhojnější je kyselina galová, jsou známé svým antioxidačními vlastnostmi.

obj. č.: 86055

cena moc: 680,- Kč

Návštěvníci Aquapalace Praha se mohou těšit na jaro plné úžasných novinek a her. Už 28. ledna rozšiřuje nejzábavnější Aquapark v ČR nabídku virtuální zábavy a otevírá i novou VR hernu Avatar Zone. V době jarních prázdnin lze zažít i další hyper realitu – šnorchlování s virtuálními brýlemi. Jedná se o jedinečnou kombinaci virtuální a vodní zábavy, která u nás nemá obdoby.

středa, 11 prosinec 2019 08:21

Nová kolekce prodyšných laků SpaRitual

Veganská značka SpaRitual uvádí na trh další novinky v oblasti prodyšných laků. Nová kolekce nese název The Art Of Becoming. Barvy jsou laděny do podzimníh a zimních tónů. Prodyšné laky mají kyslíkovou technologii, zpevňují, hydratují a urychlují růst nehtů. Zabraňují loupání a lámání.

Nakoupit vánoční dárky v klidu a v příjemném prostředí se vám i prosincovém termínu může podařit v outletovém centru v těsné blízkosti Letiště Václava Havla. Zde si vyberete ve více než 70 obchodech z mnoha světových značek luxusní dárky pro všechny, kterým chcete připravit radostné překvapení pod stromečkem.

Designové studio DECO LOCO se v předvánočním čase otevírá každému, kdo hledá inspiraci pro vánoční dárky, nebo výzdobu, a chce být kompletně vtažen do blažené vánoční atmosféry. Designérka Diana Turinová je i letos produktově velmi štědrá – vybere si opravdu každý, protože nabídka novinek je velkolepá. Můžete se přesvědčit sami.

úterý, 22 říjen 2019 02:00

Krásné ruce v podzimních tónech

Veganská značka SpaRitual představuje novou , podzimní a zimní kolekci laků Gold Flexible s názvem Passion ProjectLaky Gold mají unikátní technologii, díky níž prodlouží výdrž manikúry až na dvojnásobek, a to bez použití UV lampy a acetonu.  

 

Na podzim začíná plastickým chirurgům většinou i nová operační sezóna. Plastičtí chirurgové vědí, a ví to dnes i řada pacientek, že podzimní a zimní období je tou nejsprávnější roční dobou na zákroky plastické, či snad lépe estetické, chirurgie.

Strana 1 z 10