14062024

pondělí, 13 listopad 2023 20:15

Darujte k Vánocům zážitky. Ty z jižních Čech nadchnou nápadem, lákají na chutě i adrenalin nebo splní dětské sny

Vánoce se blíží. Většina lidí už cítí, že svátky nastanou co nevidět. Advent je opravdu za rohem. A tak vyvstává i doplňující otázka, čím své blízké potěšit a jaký vybrat dárek pod stromeček. Přemýšlení letos může usnadnit nabídka Zážitků z jižních Čech, která čítá možnosti pro celou rodinu, adrenalin, setkání se zvířaty a mnoho dalšího.

Každoroční bádání, co komu dát k Vánocům, může zbytečně končit u dárků z nouze. Letos by to ale bylo zbytečné dvojnásob. Jihočeská centrála cestovního ruchu si totiž společně s turistickými oblastmi připravila bohatý seznam zážitků, ze kterých si vybere každý a druhého zaručeně potěší.

Tak například kdo by se nechtěl proletět v balónu nad safari? Nebo už jste ochutnali čokoládu přímo v Muzeu čokolády? Někdo může snít o tom, že se alespoň na jeden den stane ošetřovatelem v zoo. Lístky do divadla mohou být pro někoho tou pravou motivací, aby příští rok vyrazil za kulturou.

Je toho však daleko více, a to napříč celými jižními Čechami. Stejně tak jsou i jednotlivé zážitky pestré a z různých soudků. Kompletní nabídku zážitků v regionu naleznete na webu: https://bit.ly/zazitky_jc, kde jsou zajímavé možnosti pro rodinu i partu přátel, atrakce se zvířátky, kulturní i adrenalinové zážitky, různé kurzy, relax, netradiční ubytování či prožitky v oblasti gastronomie. Speciální kategorií jsou nabídky zvlášť pro ženy i pro muže.

„Hlavní myšlenkou je ukázat, že v jižních Čechách je spousta tradičních i méně obvyklých zážitků, které si mohou návštěvníci vyzkoušet na vlastní kůži. Nabídka znamená také vhodnou inspiraci pro dárky pod stromeček,“ popsala Alena Šimková z Jihočeské centrály cestovního ruchu.

Některé ze zážitků jsou originální a jinde je téměř nemáte možnost sehnat. „Věříme, že si vybere opravdu každý. I proto nabídka čítá přes 110 položek napříč různými odvětvími a zajímavými místy v jižních Čechách,“ přidala Alena Šimková.

Cesta k získání zážitku pro sebe nebo pro své blízké je velmi jednoduchá. Z webové stránkyhttps://bit.ly/zazitky_jc se po rozkliknutí výběru dostanete přímo na web, kde zážitek objednáte, zpravidla ihned uhradíte a vyřídíte další podrobnosti. V některých případech je čas na pořízení zážitků omezený, a tak by zájemci neměli dlouho váhat.

Další zajímavé články v této kategorii: « Pobyt na opravdovém zámku: Old Yard Rychvald