po19042021

pondělí, 17 březen 2014 18:38

Vyhrajte šperk podle vašeho gusta

sperkyvondrackovatrollblesds1

Jedinečná soutěž, spojení jedinečných značek. Designová značka kávovarů NESCAFÉ Dolce Gusto a dánské šperky Trollbeads vyhlašují soutěž pro všechny, kteří si umí vychutnat výjimečné okamžiky života.

NESCAFÉ Dolce Gusto připravilo od 3. března do 27. dubna soutěž, ve které je možné vyhrát náramek a přívěsky značkového šperku Trollbeads. Do soutěže se zasílají kódy z krabiček balení kapslí značky NESCAFÉ Dolce Gusto zakoupené po dobu trvání soutěže nebo z obalu kávovaru této značky.

Designové kapslové kávovary NESCAFÉ Dolce Gusto vynikají schopností přípravy kvalitní kávy. Za svůj design získaly několik prestižních ocenění. I to je jeden z důvodů, proč se spojují právě s dánskou značkou Trollbeads, která vyrábí svoje šperky ručně, s precizním výběrem nejlepších materiálů a v úzké spolupráci s designéry.

Do soutěže se může zapojit každá osoba starší 18 let zakoupením balení kapslí v období od 24. února do 27. dubna nebo registrací i již dříve zakoupeného kávovaru NESCAFÉ Dolce Gusto, soutěžící dále postupuje dle pokynů na webové stránce www.vyhrajtegustosperk.cz. Kromě slevy 25 % na nákup Trollbeads lze vyhrát i základní stylový náramek s unikátními korálky podle svého vlastního výběru. Design výsledného náramku je závislý jen na vkusu jeho nositele.

Více informací o soutěži: www.vyhrajtegustosperk.cz